Pegawai yang boleh dihubungi mengikut agensi

Seksyen Agensi Pegawai Bertanggungjawab
Seksyen 1
  • Pejabat Pengarah Tanah & Galian Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
  • Unit Pelaksanaan Projek Awam
  • Unit Penyelarasan Perlaksanaan
  • Unit Perancang Ekonomi
  •  Ismail bin Kasman  [ Juruaudit ]  [  ]  [ ismail.k@jpm.gov.my ]
  •  Mohd Muzli bin Md Kadiran  [ Penolong Juruaudit ]  [  ]  [ mohdmuzli@jpm.gov.my ]
  •  N.T. Shanmuganathan a/l Thilaiampalam  [ Ketua Seksyen Audit ]  [  ]  [ n.t.shan@jpm.gov.my ]
  •  Rabianto bin Sokam  [ Juruaudit ]  [ 03-887 23535 ]  [ rabianto@jpm.gov.my ]
  •  Asfullah bin Asari  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88723564 ]  [ asfullah@jpm.gov.my ]
  •  Wan Fadhilah binti Meyor Samsudin  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88723554 ]  [ fadhilah@jpm.gov.my ]
  •  Norlailatul Aznida binti MAt  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88723570  ]  [ norlailatul@jpm.gov.my ]
  •  Nor Hayati binti Abd Hamid  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88723562 ]  [ norhayati.hamid@jpm.gov.my ]
 
Seksyen 2
  • Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia
  • Bahagian Hal Ehwal Penguatkuasaan Maritim Malaysia
  • Kawasan Keselamatan Khas Sabah
  •  Nurhidayah binti Nordin  [ Juruaudit (K) ]  [  ]  [ nurhidayah@jpm.gov.my ]
  •  Dayang Norahzua binti Awang Ayup  [ Penolong Juruaudit ]  [  ]  [ dayang_norahzua@jpm.gov.my ]
  •  Jimmy bin Tiven @ William Stephen  [ Ketua Seksyen Audit ]  [ 03-88723542 ]  [ jimmy@jpm.gov.my ]
  •  Nurul Hafizah binti Yusop  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88723564 ]  [ hafizah@jpm.gov.my ]
 
Seksyen 3
  • Bahagian Penyelidikan
  • Istana Negara
  • Jabatan Perpaduan Negara dan Integrasi Nasional
  • Pejabat Ketua Pegawai Keselamatan Kerajaan
  • Unit Kerjasama Awam Swasta
  •  Nurul Ainna binti Hassan  [ Juruaudit ]  [  ]  [ n.ainna@jpm.gov.my ]
  •  Mazli bin Sharudin  [ Ketua Seksyen Audit ]  [ 03-88723543 ]  [ mazli@jpm.gov.my ]
  •  Mohd Sanusi bin Yusoff  [ Penolong Juruaudit ]  [ 0388721902 ]  [ sanusi@jpm.gov.my ]
  •  Zuzana binti Mohd Zain  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88723565 ]  [ zuzana@jpm.gov.my ]
 
Seksyen 4
  • Bahagian PERMATA
  • Biro Tatanegara
  • Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan
  • Lembaga Pelesenan Kenderaan Perdagangan (LPKP) - Sabah
  • Lembaga Pelesenan Kenderaan Perdagangan (LPKP) - Sarawak
  • Suruhanjaya Pelantikan Kehakiman
  •  David @ Daud Ibo  [ Ketua Seksyen Audit ]  [  ]  [ david@jpm.gov.my ]
  •  Mohd Shahrizan bin Mhd Salamat  [ Juruaudit ]  [  ]  [ m.shahrizan@jpm.gov.my ]
  •  Ruzaimi Sukri bin Jauhari  [ Penolong Juruaudit ]  [ 09-88723556 ]  [ ruzaimi@jpm.gov.my ]
  •  Aslina Binti Abdul Alim  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88723533 ]  [ aslina@jpm.gov.my ]
 
Seksyen 5
  • Bahagian Pengurusan Hartanah
  • Bahagian Perlindungan JPM
  • Suruhanjaya Pencegahan Rasuah Malaysia
  •  Norsidah binti Haji Kareem  [ Ketua Seksyen Audit ]  [  ]  [  norsidah@jpm.gov.my ]
  •  Yuhanis binti Mohamed Zaki  [ Juruaudit ]  [ 03-88723550 ]  [ yuhanis@jpm.gov.my ]
  •  Rafishah binti Ahmad  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88723557 ]  [ rafishah@jpm.gov.my ]
  •  Muhamad Faisal bin Md Rahman  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88723573 ]  [ faisal.rahman@jpm.gov.my ]
 
Seksyen 6
  • Biro Pengaduan Awam
  • Jabatan Kemajuan Islam Malaysia
  • Jabatan Agama Islam Wilayah Persekutuan
  • Jabatan Wakaf, Zakat dan Haji
  • Pejabat Mufti Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
  • Pejabat Penyimpan Mohor Besar Raja-Raja
  •  Liyana Syazwani binti Jaafar  [ Penolong Juruaudit ]  [  ]  [  liyana@jpm.gov.my ]
  •  Norliza binti Ghazali  [ Ketua Seksyen Audit ]  [  ]  [ norliza_ghazali@jpm.gov.my ]
  •  Nermine binti Mohamad Zaini  [ Juruaudit ]  [ 03-88721821 ]  [ nermine@jpm.gov.my ]
  •  Hashim bin Abd Rahman  [ Juruaudit ]  [ 03-88721835 ]  [ hashim@jpm.gov.my ]
  •  Mohamad Shamay bin Sahar  [ Penolong Juruaudit ]  [  ]  [ shamay@jpm.gov.my  ]
 
Seksyen 7
  • Agensi Pengurusan Bencana Negara
  • Angkatan Pertahanan Awam Malaysia
  • Majlis Keselamatan Negara
  •  Norazmi bin Ibrahim   [ Ketua Seksyen Audit ]  [  ]  [  norazmi_ibrahim@jpm.gov.my ]
  •  Maisarah binti Omar  [ Juruaudit ]  [ 03-88723549 ]  [ maisarah@jpm.gov.my ]
  •  Junaidi bin Mohamad Ali  [ Juruaudit ]  [ 03-88721902 ]  [ junaidi@jpm.gov.my ]
  •  Norzehan Binti Hussin  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88721822 ]  [ norzehan@jpm.gov.my ]
 
Seksyen 8
  • Jabatan Kehakiman Syariah Malaysia
  • Parlimen Malaysia
  • Pejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan
  •  Nurruwaida binti Din  [ Juruaudit ]  [  ]  [ nurruwaida@jpm.gov.my ]
  •  Nor Azira binti Mohd Arsnan  [ Ketua Seksyen Audit ]  [ 03-88723544 ]  [ norazira@jpm.gov.my ]
  •  Zuliana binti Zainol  [ Juruaudit ]  [ 03-88723566 ]  [ zuliana@jpm.gov.my ]
  •  Norlisa Enie Binti Ramli  [ Penolong Juruaudit ]  [ 0-388723568 ]  [ norlisa@jpm.gov.my ]
  •  Muhammad Husaini bin Hanapi  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-887223571 ]  [ husaini.hanapi@jpm.gov.my  ]
  •  Muhammad Shahrizal bin Bahroraji  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-887223572 ]  [ shahrizal.bahroraji@jpm.gov.my  ]
  •  Sahzuan bin Saparuddin  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-887223567 ]  [ sahzuan@jpm.gov.my ]
 
Seksyen 9
  • Bahagian Hal Ehwal Undang-Undang
  • Bahagian Istiadat dan Urusetia Persidangan Antarabangsa
  • Bahagian Kabinet, Perlembagaan dan Perhubungan Antara Kerajaan
  • Bahagian Kampung Baru
  • Jabatan Audit Negara
  • Jabatan Perangkaan
  • Lembaga Penasihat
  • Pejabat Setiausaha Persekutuan Sabah
  • Pejabat Setiausaha Persekutuan Sarawak
  • PTJ JPM
  • Sistem Maklumat Pengurusan Ketua Eksekutif
  • Suruhanjaya Perkhidmatan Awam
  • Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran
  • Unit Kawal Selia Felda
  • Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia
  • Unit Seranta Felda
  •  Afiffudden bin Annuar  [ Ketua Seksyen Audit ]  [  ]  [ afiffudden@jpm.gov.my ]
  •  Nor Zhafarina binti Zaidin  [ Juruaudit ]  [ 03-88721828 ]  [ norzhafarina@jpm.gov.my ]
  •  Iffa Nur Syafiqah Binti Ahmad Faris  [ Juruaudit ]  [ 03-88723532 ]  [ iffa@jpm.gov.my ]
  •  Siti Maznatun binti Shahid  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-887221937 ]  [ maznatun@jpm.gov.my ]
  •  Norlia binti Alus  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88721820 ]  [ norlia@jpm.gov.my ]
  •  Noraimi Binti Ismail  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88723562 ]  [ noraimi@jpm.gov.my ]
  •  Nurdiyana Binti Mansuri  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-887221823 ]  [ nurdiyana@jpm.gov.my ]
 
Seksyen 10
  • Semua Agensi yang melaksanakan penilaian ICT
  • Masalah Teknikal Sistem
  •  Puan Norafiqa Shireen Binti Yusof @ Mohd Nor  [ Ketua Seksyen ICT ]  [  ]  [ norafiqa@jpm.gov.my ]
  •  Tengku Nazlia Binti Tengku Mohammad  [ Pegawai Teknologi Maklumat ]  [ 03-88723546 ]  [ nazlia.tm@jpm.gov.my ]
  •  Mukhtar Zamri Bin Zakaria  [ Pegawai Teknologi Maklumat ]  [ 03-88723552 ]  [ mukhtarzamri@jpm.gov.my ]
  •  Rosliza binti Baharudin  [ Penolong Juruaudit ]  [ 03-88721822 ]  [ rosliza@pajpm.gov.my ]
  •  Zainon binti Mohamed Tahir  [ Pen. Peg. Teknologi Maklumat ]  [ 03-88723559 ]  [ zainon@jpm.gov.my ]
  •  Siti Hajar binti Mohammad  [ Pen. Peg. Teknologi Maklumat ]  [ 03-88723560 ]  [ sitihajarm@jpm.gov.my ]
  •  Mohd Zakri bin Yasep  [ Pen. Peg. Teknologi Maklumat ]  [ 03-88723561 ]  [ zakri@jpm.gov.my ]